بیوگرافی مصطفی راغب

این روزها شاهد درخشش بسیاری از جوانان سرزمینمان در زمینه خوانندگی هستیم. جوانانی که با صدا و احساسشان درصدد برقرار کردن ارتباطی محکم با مردم هستند. در این میان  مصطفی راغب توانسته با جنس صدای خاص طرفداران خود را جذب کند. این خواننده در سال 1368 در تهران به دنیا آمد و در شهر یزد دوران طفولیت خود را گذرانید.

شروع فعالیت هنری

وی از ابتدا به استعدد هنری خود پی برد و فعالیت هنری خود را از همان کودکی در رشته های نقاشی و موسیقی شروع کرد. رفته رفته با ظهور استعدادش در زمینه صدا باعث افتخاراتی در رشته های مختلف شد. او در ابتدا به قرائت قرآن پرداخت و موفق به کسب جوایزی در سطح کشوری در مقام قاری قران کریم شد و در ادامه با تسلطی که بر اجرای مقام های عرب و موسیقی ایرانی داشت موفق به کسب جوایزی در جشنواره های متعدد شد. وتوانست با این موفقیتها نظر اساتید خود را جلب کند.

 سپس در سال 1385  فعالیت رسمی و هنری خود را در زمینه موسیقی شروع کرد و با ترانه های همینه عشق، چشم های تو، صدای باران و … باعث محبوبیت در میان مردم شد. راغب تا کنون با بسیاری از همپایان سرشناس خود در موسیقی از جمله  علی قمصری، فرید سعاتمند،  عبدالجبار کاکائی، بابک بابائی و .. همکاری داشته است.

فعالیت مذهبی راغب

مصطفی راغب در سنین کم شروع به تلاوت قرآن و مداحی کرد و این شروعی بود در کشف استعداد او در خوانندگی. رفته رفته با شرکت در مسابقات متعدد موفق به کسب جوایزی در رشته تلاوت قرآن، مداحی و اذان خوانی شد. وی با وجود خوانندگی هنوز در ایام محرم و عزاداری در محافل مذهبی مداحی میکند.

مصطفی راغب در ابتدا اصول و قواعد را نزد استادش، اکبر عزیزی فراگرفت و بعد از کسب مهارتهای لازم از ایشان ، به تهران رفت و در کلاسهای اساتیدی همچون  مجید کیانی، حمیدرضا نوربخش و  علی جهاندار حضور یافت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.