زندگینامه حمید هیراد

طبق آنچه که در زندگینامه حمید حسین زاده با نام هنری حمید هیراد ثبت شده است، وی خواننده ایرانی و متولد ۱۳۷۰ دریکم بهمن ماه می باشد .وی در روستای ملک میان چابکسر گیلان، خواننده سنتی و پاپ تلفیقی ایرانی است.

 ویژگی های شخصیتی حمید هیراد

این خواننده محبوب و خوش صدا بشدت ساکت و سر به زیر است و تا به حال هیچ گفتگوی مستقلی نداشته است . طبق اطلاعاتی که از زندگی نامه حمید هیراد به ثبت رسیده است، او دویت ندارد وارد حاشیه شود. در واقع حضور او در دورهمی ۲۳ آذر سال ۱۳۹۶ اولین گفتگوی رسمی اش می باشد . برخلاف دوری از حاشیه و سکوت و آرامش خاص خود، در کار هنری پر انرژی و با هیجان می باشد.

شروع فعالیت هنری

با مطالعه ی  زندگینامه حمیدهیراد مشاهده می‌کنیم که ، از سن ۶ سالگی به خوانندگی علاقه پیدا کرد و در سن ۱۵ سالگی پس از اتمام هنرستان وارد دنیای ترانه و ترانه سرایی شد . و پس از آن سبک موسیقی سنتی را انتخاب کرد و در کنار آن هم به ترانه سرایی روی آورد.

او  با چند کار نیمه حرفه ای با گروهی موسوم به داروگ فعالیت هنری اش را ادامه داد.

 اسب سواری

 این خواننده به واسطه آشنایانش یکی از آثار سنتی خود را به مدیرعامل شرکت آوازی نو ارسال ، پس از پذیرفته شدن با این شرکت همکاری اش را آغاز کرد. و بعد از یک سال در اواخر سال ۱۳۹۵ کار موسیقی را رسماً آغاز کرد. اولین آهنگ وی با گروه پازل بند در کنار علی رهبری و آرین بهاری در ۱۵ اسفند سال ۹۵ به نام بی تاب منتشر شد . در اردیبهشت ۹۶ هم آهنگ مستقل اش به نام مستم‌کن روانه بازار شد. در تیرماه سال ۹۶ آهنگ دلارام را در کنار گروه پازل بند وارد بازار موسیقی کرد، که مورد اقبال طیف گسترده ای از مردم شد و طرفداران زیادی را از این راه به دست آورد.

 سبک موسیقی حمید هیراد

در زندگینامه حمید هیراد مشاهده می‌کنیم که او اشعارش را با فضای تغزلی انتخاب می کند .این در حالی است که موسیقی هاوس یا ای دی ام ،با حال و هوای پاپ ارائه شده‌اند. همچنین نو آواز حمید هیراد هم یادآور موسیقی تلفیقی این روزها است.

برخی از آهنگ های حمید هیراد

شب که شد

رسوایی

فراموش کن

مستم کن

معشوقه

دلارام

شوخیه مگه

خدا

بی تاب

عشق

عشق از دست رفته ی حمید هیراد

حمید هیراد در شبی که مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود ،در پاسخ به این سوال که آیا تا به امروز عاشق شده است، عنوان کرد:همه طبیعتاً این اتفاق در زندگی هایشان رقم خورده است. بله، عاشق شدم، اما به عنوان اولین عشق تجربه خوبی نبود و متاسفانه ایشان فوت کردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.