facebook

۶
این نوشتار توسط اِنی کاظمی در تاریخ ۱ام اردیبهشت، ۱۳۸۸ و در دسته "بررسی و نقد ها + زندگینامه یا بیوگرافی" ارسال شده است.

نگارنده :اِنی کاظمی

خرداد ماه سال ۸۷ مستندی کوتاه در مورد زندگی نامه دکتر علی شریعتی توسط پایگاه مجاهدت (اطلاع رسانی دفاع مقدس) ساخته شد، علاقه مندان می توانند با ورود به آدرس زیر از این فیلم دیدن نمایند، چنان که مایل هستید مستند در برای خود داشته باشید، باید عضو سایت شوید و سپس می توانید آن را ذخیره کنید.

جهت ورود به سایت کلیک کنید

۶ دیدگاه

 1. amir می‌گه:

  چه میهمانان بی دردسری هستند مردگان نه به دستی ظرفی را چرک نه به حرفی دلی را آلوده تنها به شمعی قانعند واندکی سکوت …….

  [پاسخ]

 2. m می‌گه:

  حرفهای دکتر را انسانهای آزاده میفهمند.

  [پاسخ]

 3. عليرضا می‌گه:

  باید و باید و باید به طور جدی و موشکافانه زندگی دکتر مورد مطالعه قرار گرفته و سناریوی زیباو دقیقی به نگارش درآید و فیلمی چه مستند ،چه داستانی بر اساس واقعیت در خور شخصیت وی ساخته گردد.باید به سبزوار رفت به مزینان رفت ویا به فرانسه حتی به لندن
  باید جرات داشت و سکوت چندین ساله در مورد وی را شکست.شریعتی برگردن تک تک پیروانش حق دارد.شریعتی یک ملت است. من با جزء به جزء کلماتش زندگی کرده ام…..درود براین انسان آزاده ،حقیقت گو وحقیقت جو………………….

  [پاسخ]

 4. غریب بود غریبانه خفت در غربت معلمی که مرا بال آرزو بخشید .دکتر شریعتی ستاره ای بود که از شرق طلوع کرده بود/ (خاموشی تو سکوت نیست فریاد است رفتن تو پایان نیست آغاز است راه تو انتها نیست امتداد است) روحت شاد باد

  [پاسخ]

 5. moslem می‌گه:

  …..olgoye zendegiam doctor shariyati ast mersi az shoma

  [پاسخ]

 6. گروه شریعتی می‌گه:

  افسوس و صدافسوس که پس از سال‌ها (که گویی قرن‌هایی گذشته است) مشتی دلال مذهبی نما و مزدور چماق بدست و تعدادی خودفروش رسانه‌ای و شستشو شده‌ی مغزی و فرهنگی و انسانی ، طلای دار شناخت « شریعتی » شده اند و میراث خور اندیشه و مکتب فکری او …!
  نان به نرخ روز خوران تاریخ و جلادان و جباران و تاجران به اصطلاح ولایی ، دست اندر کار شده‌اند تا از چهره‌ی محبوب و عصیان‌گر معلم مردم ، یک موجود حقیر – متواضع – ولایت‌مدار – توخالی – شورشگر – توجیه‌گر وضع موجودی بسازند که خود لایق آنند !
  مشتی مزدور امنیتی در قالب خبرنگار و گزارشگر و تحلیل‌گر ، پس از گذشت بیش از سه دهه آمده‌اند و فریاد واشریعتی – وا اسلام – واروشنفکری سر می‌دهند و به خیال خود ، سرچشمه را آلوده می‌سازند …
  بقول جماعت عصیانگر ( سبز ) : ننگ ما ، صدا و سیمای ما !

  [پاسخ]

اندیشه خود را به یادگار بگذارید

- لطفاً به صورت فارسی بنویسید
- برای تماس با مدیریت به "صفحه تماس" بروید
- برای طرح مباحثی که با نوشتار بالا مرتبط نیستند لطفاً به "انجمن گفتگو" رفته و بگو مگو کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلمات کلیدی : " " + "" + "" + "" + "" + "" + "" + "" + "" + "" + "" + ""