مستند زندگی نامه دکتر علی شریعتی

خرداد ماه سال ۸۷ مستندی کوتاه در مورد توسط پایگاه مجاهدت (اطلاع رسانی دفاع مقدس) ساخته شد، علاقه مندان می توانند با ورود به آدرس زیر از این دیدن نمایند، چنان که مایل هستید در برای خود داشته باشید، باید عضو سایت شوید و سپس می توانید آن را ذخیره کنید.

جهت ورود به سایت کلیک کنید

مطالب مرتبط

Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
amir
amir
آوریل 26, 2009 12:01 ق.ظ

چه میهمانان بی دردسری هستند مردگان نه به دستی ظرفی را چرک نه به حرفی دلی را آلوده تنها به شمعی قانعند واندکی سکوت …….

m
m
می 20, 2009 10:24 ق.ظ

حرفهای دکتر را انسانهای آزاده میفهمند.

عليرضا
عليرضا
جولای 29, 2009 5:32 ب.ظ

باید و باید و باید به طور جدی و موشکافانه زندگی دکتر مورد مطالعه قرار گرفته و سناریوی زیباو دقیقی به نگارش درآید و فیلمی چه مستند ،چه داستانی بر اساس واقعیت در خور شخصیت وی ساخته گردد.باید به سبزوار رفت به مزینان رفت ویا به فرانسه حتی به لندن
باید جرات داشت و سکوت چندین ساله در مورد وی را شکست.شریعتی برگردن تک تک پیروانش حق دارد.شریعتی یک ملت است. من با جزء به جزء کلماتش زندگی کرده ام…..درود براین انسان آزاده ،حقیقت گو وحقیقت جو………………….

بهرام پهلوزاده
اکتبر 21, 2009 10:20 ب.ظ

غریب بود غریبانه خفت در غربت معلمی که مرا بال آرزو بخشید .دکتر شریعتی ستاره ای بود که از شرق طلوع کرده بود/ (خاموشی تو سکوت نیست فریاد است رفتن تو پایان نیست آغاز است راه تو انتها نیست امتداد است) روحت شاد باد

moslem
آوریل 10, 2010 4:26 ب.ظ

…..olgoye zendegiam doctor shariyati ast mersi az shoma

گروه شریعتی
Editor
اکتبر 11, 2010 5:46 ب.ظ

افسوس و صدافسوس که پس از سال‌ها (که گویی قرن‌هایی گذشته است) مشتی دلال مذهبی نما و مزدور چماق بدست و تعدادی خودفروش رسانه‌ای و شستشو شده‌ی مغزی و فرهنگی و انسانی ، طلای دار شناخت « شریعتی » شده اند و میراث خور اندیشه و مکتب فکری او …! نان به نرخ روز خوران تاریخ و جلادان و جباران و تاجران به اصطلاح ولایی ، دست اندر کار شده‌اند تا از چهره‌ی محبوب و عصیان‌گر معلم مردم ، یک موجود حقیر – متواضع – ولایت‌مدار – توخالی – شورشگر – توجیه‌گر وضع موجودی بسازند که خود لایق آنند !… Read more »