مستند زندگی نامه دکتر علی شریعتی

خرداد ماه سال ۸۷ مستندی کوتاه در مورد توسط پایگاه مجاهدت (اطلاع رسانی دفاع مقدس) ساخته شد، علاقه مندان می توانند با ورود به آدرس زیر از این دیدن نمایند، چنان که مایل هستید در برای خود داشته باشید، باید عضو سایت شوید و سپس می توانید آن را ذخیره کنید.

جهت ورود به سایت کلیک کنید

مطالب مرتبط

6
دیدگاه بگذارید

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
گروه شریعتیmoslemبهرام پهلوزادهعليرضاm Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
amir
Guest
amir

چه میهمانان بی دردسری هستند مردگان نه به دستی ظرفی را چرک نه به حرفی دلی را آلوده تنها به شمعی قانعند واندکی سکوت …….

m
Guest
m

حرفهای دکتر را انسانهای آزاده میفهمند.

عليرضا
Guest
عليرضا

باید و باید و باید به طور جدی و موشکافانه زندگی دکتر مورد مطالعه قرار گرفته و سناریوی زیباو دقیقی به نگارش درآید و فیلمی چه مستند ،چه داستانی بر اساس واقعیت در خور شخصیت وی ساخته گردد.باید به سبزوار رفت به مزینان رفت ویا به فرانسه حتی به لندن
باید جرات داشت و سکوت چندین ساله در مورد وی را شکست.شریعتی برگردن تک تک پیروانش حق دارد.شریعتی یک ملت است. من با جزء به جزء کلماتش زندگی کرده ام…..درود براین انسان آزاده ،حقیقت گو وحقیقت جو………………….

بهرام پهلوزاده
Guest

غریب بود غریبانه خفت در غربت معلمی که مرا بال آرزو بخشید .دکتر شریعتی ستاره ای بود که از شرق طلوع کرده بود/ (خاموشی تو سکوت نیست فریاد است رفتن تو پایان نیست آغاز است راه تو انتها نیست امتداد است) روحت شاد باد

moslem
Guest

…..olgoye zendegiam doctor shariyati ast mersi az shoma

shandel
Editor

افسوس و صدافسوس که پس از سال‌ها (که گویی قرن‌هایی گذشته است) مشتی دلال مذهبی نما و مزدور چماق بدست و تعدادی خودفروش رسانه‌ای و شستشو شده‌ی مغزی و فرهنگی و انسانی ، طلای دار شناخت « شریعتی » شده اند و میراث خور اندیشه و مکتب فکری او …! نان به نرخ روز خوران تاریخ و جلادان و جباران و تاجران به اصطلاح ولایی ، دست اندر کار شده‌اند تا از چهره‌ی محبوب و عصیان‌گر معلم مردم ، یک موجود حقیر – متواضع – ولایت‌مدار – توخالی – شورشگر – توجیه‌گر وضع موجودی بسازند که خود لایق آنند !… Read more »