اخطار دانشگاه به شریعتی ۱۳۴۹

اخطار دانشگاه به شریعتی 1349 اسناد باقی مانده زندگینامه یا بیوگرافی   enikazemi

در بخش اسناد علاوه بر دستنوشته‌های و همچنین اسناد ساواک ، برخی سندهای شخصی او را آورده‌ایم. اسناد یک یا دو صفحه ای بصورت عکس و با فرمت GIF و اسناد بیش از دو صفحه بصورت PDF درآمده است.
تذکر این نکته هم ضروری است که اسناد مزبور صرفا برای استفاده غیر مادی و غیرتجاری در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد و هرگونه استفاده مالی و تجاری از آنها ممنوع است.
متاسفانه در سالهای اخیر سودجویی‌های فراوانی از آثار و نام شریعتی صورت گرفته‌ است .پیشتر برخی افراد بصورت غیرقانوی کتابهای او را منتشر می‌کردند. بعدها کتابسازی‌های عجیبی نیز انجام شد. مانند کاری که با تقطیع و جداکردن بخشی از نوشته‌های منتشر شده‌ی شریعتی صورت گرفت و در اقدامی غیراخلاقی منتشر گردید. در این سالها برخی افراد یا نهادها نیز نوارهای سخنرانی شریعتی را در کنار مداحی‌هاو مجالس وعظ دیگران، بدون هیچگونه اجازه‌ای از بنیاد و جهت سودجویی منتشر کردند. در سال گذشته اما روندی تازه به این اقدامات اضافه شد و فردی با چاپ و تکثیر برخی از دستنوشته‌های شریعتی که در پایان مجموعه آثار او آمده است بازاری جدید خلق کرد! تاکید می‌کنیم که چنین اقداماتی مورد تایید بنیاد فرهنگی دکتر نیست و این بنیاد حق پیگیری را برای خود محفوظ می‌داند.
در این جلال متینی نسبت به بی نظمی های حضور شریعتی در کلاس درس به او اخطار داده است.
بنیاد فرهنگی دکتر علی شریعتی

مطالب مرتبط

6
دیدگاه بگذارید

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ایمانaliاسمائیللیلاشهریار Recent comment authors
  Subscribe  
Notify of
حسین
Guest
حسین

با عرض سلام خدمت شما عزیزان شریعتی یک انقلاب را در جامعه ایران رهبری کردنند که زنده است اما درمیان اگاهان که تعداد انها از چهار یا پنج نفر تجاوز نمی کند حالا شما اول پیدا کنید مخطبان خود را بعد می رسیم به سایر مسائل که طرح ان بماند دکتر تاریخی جدید در این مرزوبوم به نسل حاضر ارائه دادند که ماحصل ان یک انقلاب بود . وراز بقای او در زنده وحیات همان درد های است که ان اگاه می گفت !

شهریار
Guest
شهریار

هیچ کسی تو دنیا دکتر شریعتی رو به اندازه من دوست نداره حتی خانوادش و برای بالا بردنه اسمش در هر جا که باشه سخنرانی میکنم.امیدوارم منو به عنوان یکی از شاگردانش قبول کنه

لیلا
Guest

سلام اقا شهریار دوست دارم بدونم دلیل اینکه میگید دکتر شریعتی را بیش از خانواده اش دوست دارید چیه میدونی ادعای بزرگی هست
میدونی میترسم شما هم بت پرست شده باشدی ببخشید تند حرف زدم

اسمائیل
Guest
اسمائیل

آقای شهریار یا خیلی بلدی یا وانمود میکنی

ali
Guest

leila khanom!
age ketabe ARI CHENIN BUD BARADAR ro bekhuni mibini ke agha shahriar birah nemige!!
“راست است که من از سرزمینی آمده ام و آنها از سرزمینهایی،من از نژادی ام و آنها از نژادی، اما اینها تقسیم بندیهای پلیدی است تا انسانها را قطعه قطعه کنند و خویشاوندان را بیگانه بنمایند و بیگانگان را خویشاوند!!

ایمان
Guest

سلام آنی جان…

مثل اینکه لینک تصویر مشکل داره لطفا تصحیح کنید./
یا “علی”