آدمها

http://queue-pro.com/tag/overview/images/client.png توسط ·

١ـ آنانی که وقتی هستند، هستند و وقتی که نیستند هم نیستند.

Where Can I Buy Cheap Valium Online عمده ‌ها حضورشان مبتنی به فیزیک است. تنها با لمس ابعاد جسمانی آنهاست که قابل فهم می‌شوند. بنابراین اینان تنها هویت جسمی دارند . آنانی که وقتی هستند، نیستند و وقتی که نیستند هم نیستند. مردگانی متحرک در جهان. خود فروختگانی که هویت‌شان را به ازای چیزی فانی واگذاشته‌اند. بی‌شخصیت‌اند و بی‌اعتبار. هرگز به چشم نمی‌آیند. مرده و زنده‌‌شان یکی است.

٣ـ آنانی که وقتی هستند، هستند و وقتی که نیستند هم هستند.

Buy Diazepam Usa آدم‌های معتبر و با شخصیت. کسانی که در بودنشان سرشار از حضورند و در نبودنشان هم تاثیرشان را می‌گذارند. کسانی که همواره به خاطر ما می‌مانند. دوستشان داریم و برایشان ارزش و احترام قائلیم.

http://galwaydanceproject.com/wp-cron.php?doing_wp_cron=1607132171.3988640308380126953125 ۴ـ آنانی که وقتی هستند، نیستند و وقتی که نیستند هستند.

شگفت‌انگیز‌ترین آدم‌ها.

Ordering Valium در زمان بودشان چنان قدرتمند و با شکوه‌اند که ما نمی‌توانیم حضورشان را دریابیم. اما وقتی که از پیش ما می‌روند نرم نرم آهسته آهسته درک می‌کنیم، باز می‌شناسیم، می فهمیم که آنان چه بودند. چه می‌گفتند و چه می‌خواستند. ما همیشه عاشق این آدم‌ها هستیم. هزار حرف داریم برایشان. اما وقتی در برابرشان قرار می‌گیریم قفل بر زبانمان می‌زنند. اختیار از ما سلب می‌شود. سکوت می‌کنیم و غرقه در حضور آنان مست می‌شویم و درست در زمانی که می‌روند یادمان می‌آید که چه حرف‌ها داشتیم و نگفتیم. شاید تعداد این‌ها در زندگی هر کدام از ما به تعداد انگشتان دست هم نرسد.

مطالب مرتبط

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
p.a
p.a
نوامبر 18, 2011 12:16 ق.ظ

Valium Online Uk Delivery به نظر من که آدما کلا دودسته ن ۱ اونایی که آدم نما هستن و ۲ اونایی که کلا آدم هستن و تو سرشت شون یه جور انسانیت وجود داره
هرچند الان تو شهرای ما دیگه آدم کمه همه شدن آدم نما حرفامونم شده شعار باز ایول به شما که چهارتا چیز به درد بخور تو سایتتون دارین!!!!

m
m
سپتامبر 3, 2012 11:03 ب.ظ

Valium Online Buy Uk تمام حرفای دکتر واقعا عشقهههههه…….خیلی قشنگ بودتاثیرمیذاره حرفاشون دستتون دردنکنه.