شما هم ما را حمایت کنید

با سلام.

دوستان، ما تا کنون 34 اثر و 3 جلد کتاب در نقد و تحلیل و تفسیر آثار دکتر و زندگی دکتر شریعتی را به صورت الکترونیکی در سایت منتشر کرده ایم؛ حال آثاری دیگر باقی مانده است. ما قصد بکردیم که آنها را به صورت الکترونیکی (PDF) فراهم آوریم، برخی از آثار منتشر نشده دکتر، و برخی از کتب در نقد و تحلیل آرای دکتر که برای شناخت بهتر دکتر شهید، بسیار لازم و مفید و گاهی ضروری”ست.

اگر شما از علاقه مندان به دکتر می باشید؛ و می توانید در انتشار سریع تر این مجموعه کمک کنید پس لطفاً با کمک های مالی خود از سایت حمایت کنید که بتوانیم این آثار را به صورت الکترونیکی بر روی دنیای مجازی منتشر کنیم.

این حمایت بر دو گونه است :

–          تهیه و تایپ کتاب به صورت الکترونیکی توسط خود شما

–           کمک مالی به ما جهت سفارش کتاب، برای تایپ کتاب های علی شریعتی.

همچنین دوستانی که کمک مالی برای تهیه این کتابها می کنند، نامشان (و در صورت تمایل ایمیل) در صفحه نخست کتاب مکتوب می شود و به این ترتیب تمام کسانی کتابها را دانلود می کنند با نام “خِیر” وی نیز مواجه خواهند گشت. (به طور میانگین روزانه 50 بار کتابها دکتر شریعتی دانلود می شود.)

علاقه مندان با هر بودجه ای که در سایت کمک کنند و حتی در صورتی که بسیار اندک باشد، ما آنرا جهت انتشار دکتر استفاده می کنیم و درباره آن به کمک کننده توضیح می دهیم.

کتابهایی مثل زن در چشم و دل محمد؛ شریعتی در مطبوعات؛ تاثیر شریعتی در انقلاب اسلامی؛ شریعتی و سروش؛ دفترهای سبز؛ تمدن و تجدد؛ زن اِمروز؛ عاشورا و .. از اولویت برخوردارند.

چنان که مایل هستید هزینه کتابی را پرداخت کنید، با ما تماس بگیرید

اطلاعات تماس :

تماس به صورت فرم اینجا : Http://tarikhema.ir/contact

تماس ایمیلی : Kazemi.Eni@Gmail.Com

تماس تلفنی  : 09123413422

نکته : ما در این میان، هیچ سودی دریافت نمی کنیم، سود ما نگاه مثبت و دیدگاه شماست. وسلام.

9 دیدگاه دربارهٔ «شما هم ما را حمایت کنید»

 1. سلام.میخواستم بگم کتابهایی که جدیدا از دکتر شریعتی منتشر شده بسیار سانسور شده هستند.راستش من هیچوقت به خودم اجازه ندادم این کتابها رو بخرم.

 2. درود بر شرف و همت شما
  سایت فوق العاده جالب و پرباری آماده کردین
  از هر نظر تکمیل و انشالله درحال کاملتر شدن
  درمورد کتابها هم ابتکار بی نظیریه
  پاینده باشید

 3. انی جان در تالار بخشی از این مجموعه ها بصورت پی دی اف هست البته ناقص. ولی مهمترین مسئله این هست که کل آثار شریعتی بصورت تایپ شده و در دی وی دی خود دکتر, وجود دارد که فقط میلیونها تومان هزینه برای تایپ آن از سوی بنیاد صرف شده و نیز از لحاظ سانسور احتمالی و اطمینان خاطر از وثوق مطالب قابل اعتناست. میخواستم اطلاع دهم تا دوباره کاری نشود زیرا میشود از همانها در دیگر برنامه های نرم افزاری نیز استفاده کرد بدون تایپ مجدد…مگر اینکه قصد شما چیز خاص دیگری باشد که من درست متوجه نشده ام.

 4. ایمیل من وارد شده است. می توانید با من تماس بگیرید. من می توانم تایپ کنم و بسیار علاقمندم که در نشر آثار استاد و آشنا کردن هم سن و سال هایم با ایشان شریک باشم. خودم و پدرم از ارادتمندان دکتر شریعتی هستیم. البته پدر من به روحانیت احترام زیادی می گذارد اما به هر حال ما از پیش از انقلاب تا به حال چند جلد از کتاب های استاد و نوارهای سخنرانی او را داریم و پدر مرا در جوانی به دلیل حمایت از شریعتی به بی دینی متهم می کردند. خود من هم مانند پدرم چیزی میان روشنفکری و مذهبی بودن هستم

 5. ایمیل من وارد شده است. می توانید با من تماس بگیرید. من می توانم تایپ کنم و بسیار علاقمندم که در نشر آثار استاد و آشنا کردن هم سن و سال هایم با ایشان شریک باشم.

 6. سایت بسیار بسیار عالیی دارید
  خیلی ازتون ممنونم

  من هم دوست دارم در تایپ کمکتون کنم

  من مدیون دکتر شریعتی هستم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *