یادگاری ها

دوستان عزیز، اگر بخواهید یک جمله به دکتر شریعتی هدیه کنید، چه می نویسید؟

اینجا در بخش نظرات، جمله خود را به یادگار بگذارید.

14 دیدگاه دربارهٔ «یادگاری ها»

 1. سلام استاد
  می خواستم بگویم استاد اصلا نگران نباش و اسود در کنار مرادت علی (ع) ……
  همیشه هستند کسانی که راه تو را بروند راهی که میانه بود
  راهی که قدم بر جای پای مولا یت بود
  راهی که او می پسندید
  اری راهت روشن است…
  وما در این راه به سوی تو عشقت خواهیم امد

 2. می نشینم با تو لحظه ها را در یاد@سوتکت خواهم شد،همه وقت در فریاد@رفتی و تا زنده ام می کنم تکرارت@خاطراتت جاوید،زنده باد افکارت@(تقدیم به او که به من اندیشیدن،عشق و ایمان آموخت)

 3. باعث تاسف است که جوانان وعزیزان سبزواری هم در فرستادن پیامهای طنز دکتر شرکت میکنن به امیدروزی که نه تنها درسبزوار بلکه در سراسردیار آریاییمان این شیطنت زیرکانه خنثی شود

 4. به راستی که روشنفکر مومن برازنده توست و بس،شناختی که تو از اسلام و تشیع و علی داشتی در تمام دنیا بی نظیر است،روحت شاد و بدان هستند افرادی که راهت را ادامه دهند و افکارت را منتشر کنند

 5. سعید قدکساز

  ای معلم انقلاب ای ابوذر زمان ما و ای انسان تراز مکتب که محبت علی و عشق به مولی را به عنوان عامل نجات انسانیت سر مشق زندگی خود و ما نمودی, دغدغهای زمانه ما همچنان چشم امید به راهت دوخته است تا بتوان ٱن مکتب تشیعی را که بر پایه عرفان، برابرى، آزادى استوار است را جامه عمل بپوشاند. آرى اینچنین است برادر که نیاز ما در این دغدغه به مولی علی وعلیهایی همچون تو ای شریعتی یک ضرورت زمانه است. آرى اینچنین است برادر که بازگشت به خویشتن ای علی جامعه ما را محتاج رسالتت کرده است.

 6. میخواهم تصورکنم تورودرویم هستی بغض گلویم رامیفشاردچه بگویم وچگونه بگویم مراچه که درباب توسخن بگویم

 7. سلام استاد عزیز من نزدیک به 10 اثر زیبای تو را خواندم و در پایان و تا به امروز به یک نتیجه رسیده ام که:در جامعه ای که من هستم فرهنگ بی ارزش،برده بودن افتخارو رد کردن فعل تغییر همیشه با توجیه کردن و حرف زدن های بی مورد باعث عقب ماندگی….استاد عزیز خوب شد رفتی و این جامعه را ندیدی جامعه ای که همه کارشناس و کار بلد هستن چه نیازی به دکتر و استاد هست.در جامعه ای که همه در همه موارد کارشناسی هم میکنند استادم مرا ببخش که حرف زدن هم بلد نیستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *